šiuolaikiniam , komfortiškam, taupiam, jaukiam  namui būtinas projektas. Projekte mes apsprendžiam elektros įvado, apšvietimo, žaibosaugos montavimą. Gaisro aptikimo įrangos, signalizacijos, apsaugos, vaizdo stebėjimo įrangos išdėstymą.

Projektuojame lauko tinklus ir vidaus patalpas. Lauko elektros tinklams ir įvadui projektai rengiami pagal ESO išduotas sąlygas. Dideliems ar ypatingos paskirties pastatams elektros dalies projektai būna bendram statybos projekte. 

Individualaus namo projektą (planą), dažniausiai pabraižo architektas arba interjero dizaineris. Šį darbą atliekame ir mes. Projekto ar plano tikslas- patogiai ir tinkamai išdėlioti rozetes ir jungiklius, parinkti apšvietimą, numatyti šildymo reguliavimo įrangos vietas, elektromobilių, saulės elektrinių automatikos įrenginių vietas ir pan. 

Supažindiname savininkus su elektros išvedžiojimo projektu, koreguojame jį jau projektavimo stadijoje. Dėl to mūsų elektros instaliavimas tampa greitesnis ir kokybiškesnis. Sutaupome Jums medžiagas ir laiką.

Namo valdymo sistemas rengia šių sistemų projektuotojai, o instaliuoja elektrikai. Kiekvienai valdymo funkcijai rengiami atskiri projektai- šildymo, vėdinimo, apšvietimo, apsaugos ir kt.

Rengdami elektros dalį apskaičiuojame būsimas apkrovas, parenkam patogiausias elektros įrangos vietas, nurodom gaminių specifikaciją. Parenkam sujungimo ir komutavimo elementus.

elektroskabinetas