Jei reikia elektriko, kreipkitės jau dabar. Kokybiškai ir nebrangiai pašalinsime gedimus arba pasirūpinsime, kad elektros instaliacija būtų tinkamai suprojektuota, sujungta ir nepriekaištingai funkcionuotų.
Siūlome šias kvalifikuoto elektriko paslaugas:

  • elektros instaliacijos tvarkymo darbai,
  • elektros instaliacijos gedimų šalinimas,
  • šviestuvų, senų jungtukų ar rozečių, surinkimas, keitimas, montavimas,
  • elektrotechnikos pajungimo ir montavimo darbai,
  • signalizacijos, kamerų, apsaugos sistemų gedimų šalinimas.
  • Kiti smulkūs elektros darbai.

Ar įsivaizduotumėte savo gyvenimą be elektros? Turbūt, ne. Tačiau perdegusi lemputė nėra pati didžiausia bėda, daug blogiau, kai bute dingsta elektra. Elektros instaliacija – tai namų saugumas bei patogumas. Dėl savo pačių saugumo elektros darbus patikėkite profesionaliems elektrikams.

Dirbdami su elektra žinome visų laidų paskirtį ir žymėjimų reikšmes, tuo tarpu kitiems ne visada aišku, ką reiškia vienas ar kitas žymėjimas. Jei esate atidžiau apžiūrėję elektros kabelį, tai turėjote pastebėti, kad jame esantys laidai yra spalvoti: rudas arba raudonas laidas – fazinis; mėlynas arba juodas laidas – neutralus; geltonas arba žalias laidas – įžeminimo.

Elektros instaliacija negalima be saugiklių. Jie yra silpniausia visos instaliacijos grandis. Daugelis yra matę paprastus saugiklius, kuriuos sudaro korpusas, galuose – du kontaktai, ir juos jungianti labai plona vielutė. Būtent ši vielutė ir yra ploniausia visoje elektros instaliacijos grandinėje. Gedimo atveju sustiprėjus srovei ta plonoji vielutė įkaitinama ir gali išsilydyti. Taip elektros instaliacijos grandinė nutrūksta, bet reikia keisti saugiklius.

Būtent nuo elektros instaliacijos darbų atlikimo kokybės priklauso visas namo ir jo gyventojų tolesnis saugumas bei patogumas. Gerai įrengta elektros instaliacija nesukelia jokių problemų ir nereikalauja jokių papildomų išlaidų. Šiuolaikinės elektros darbams naudojamos medžiagos, įrankiai ir vis į priekį žengiančios inovacijos leidžia įgyvendinti pačius originaliausius ir išskirtinius poreikius, susijusius su elektra name, biure ar kitose patalpose.

elektroskabinetas